Tisztelt Méhésztársak!

Egyesületünk és a magam nevében kívánunk eredményes, boldog újévet!

Tájékoztatjuk 2019 évi méhészegyesületi programunkról.

A szakmai napok kezdési időpontja 9 00 óra. (A könyvtár 8 30 –tól van nyitva.)

Szakmai napokat ez évben is a hagyományoknak megfelelően Nagykanizsán, a Halis István Városi Könyvtár épületének legfelső előadótermében tartjuk.

Február 2. (szombat):

KAPOSVÁRI  XXI. Dunántúli Regionális Méhésztalálkozó és vásár

Utazás: mindenkinek egyénileg

Február 9. (szombat):

9 00  Somogyi Gyula éves elnöki beszámolója

10 00  Erdélyi Tibor előadása

Téma: Méhészeti technológiám. Így méhészkedem most H12 családokkal.

Február 16. (szombat):

9 00  Dr. Horváth László – hatósági állatorvos tájékoztatója

10 00  Somogyi-Magyar József előadása

Téma: Többet termelve, kevesebb munkával, hatékonyan ½ NB kaptárban.

Február 23. (szombat): MÉHÉSZBÁL

Hagyományoknak megfelelően az Ambrózia étteremben lesz megtartva. 18 órai kezdettel szeretettel várunk mindenkit. A belépődíj 6000 Ft/fő. A belépő tartalmazza: üdvözlőital, vacsora, gyümölcsasztal, pezsgő, virsli, élőzene, műsor, tombola.

Jelentkezni: Somogyi Gyula /30-2878410/ és Záborszky Sarolta /20-2556715/ vezetőségi tagoknál 2019. február 18-ig lehet.

Március 2. (szombat):

9 00  Szép Zsolt agrárkamarai vezető tájékoztatója

10 00  Balogh László előadása

Téma: A kezdetektől…

Gyógyszer + cukor támogatási papírok osztása.

Idén is fel lehet iratkozni kedvezményes cukorvásárlásra az előadásokon.

TÁJÉKOZTATÓ:

- Január, február, május, december hónapokban a csütörtöki klubnapok elmaradnak a szakmai előadások, illetve a májusi méhészeti munka miatt.

- Évközben a klubnapokat változatlanul minden hónap 2. csütörtökén 17 00-kor tartjuk a városi könyvtár épületében.

- „Méhek napja” alkalmából április 13-14-én (szombat-vasárnap) BAJÁRA látogatunk. Jelentkezni az előadásokon lehet. Ár: 10.000.-/fő. (az ár tartalmazza az utazást, belépőket, szállást, hajózást a Dunán, étkezéseket). Részletes tájékoztató az előadásokon.

- Az EGYESÜLETI KIRÁNDULÁS: idén Délvidékre – SZERBIÁBA lesz június 26-30. között (5 nap 4 éjszaka). A jelentkezéskor 20.000.- Ft előleget kell befizetni.

Kirándulás részletes programja megtalálható a honlapunkon.  Teljes összeg: 74.000.- Ft/ fő

- ÉVES Egyesületi tagdíj: 9.000 Ft/fő + 85 Ft/ méhcsalád !!!!!!

A befizetendő összeget 2018.02.28.-ig kell, befizetni a következő bankszámlaszámra RAIFFEISEN BANK 12088007-01410371-00100004. A befizetéskor tüntessék fel az őszi bejelentett méhcsaládszámot.

- leendő új tagoknak az egyszeri belépés díja 5.000 Ft + az éves egyesületi tagdíj.

- Kérjük a méhésztársakat, hogy az adó egy százalékáról egyesületünk részére

rendelkezzenek. Adószámunk 18399659-1-20.

- honlapunk címe nkmeheszegyesület.hu

Az aktuális információkat itt lehet megtudni.

- a 2018. évi mÉHEGÉSZSÉGÜGYI ISMERETEK  c. ingyenes szemelvény gyűjtemény átvehető a téli előadásokon.

- Egyesületi irodánk helye a volt fiúkollégium 1. emeletén van (cím: NK., Petőfi S. u. 5.)

-Ha valamilyen változás (cím, telefon, e-mail, stb…) történt az adataiban ezt jelezze felénk.

Kérjük, hogy az előadásokon saját szakmai ismereteinek bővítése, méhei és a méhésztársadalom érdekében aktívan vegyen részt.

Méhésztársi üdvözlettel:

Somogyi Gyula

Elnök

Nagykanizsa, 2019. január 1.

Létrehozva: 2019-01-10