Felhívás Jótékonysági akcióra

Tisztelt Méhésztársak!
 
A pandémiás időszakban mutatkozott meg igazán, hogy mennyi ember szorul segítségre. Nincs korosztályhoz kötve, hogy ki kerül bajba, kinek van nagyobb segítségre vagy épp, egy baráti vállveregetésre szüksége. A Vöröskereszt Nagykanizsai Alapszervezete ezért egy tiszteletteljes kéréssel fordul minden kedves méhész felé! Közeleg a karácsony és az idei, ha lehet, még nélkülözőbb lesz sokak számára. Ezért szeretnénk Önöket megkérni arra, hogy tartósélelmiszer-adománygyűjtő akciónkat támogassák 2 üveg fél kilós mézzel. A rászoruló embernek egy kis liszt - vagy a hideg, vírusos időben- egy kis méz nagyon sokat jelent.
 
Kérem Önöket, hogy segítsenek nekünk, hogy a valóban rászorulóknak mi is segíthessünk. Köszönjük!
 

Magyar Vöröskereszt Nagykanizsai alapszervezetének elnöke:

Domján Judit

 
 
Figyelem! A novemberi Klubnap elmaradása miatt a felajánlásokat előre egyeztetett időpontban és helyen tudjuk átvenni. Egyeztetés a +36 30 735 10 50 telefonszámon lehetséges az alapszervezet elnökénél.

Létrehozva: 2020-11-04